Manisa İngilizce Kursu

KİMLER KATILABİLİR:

İngilizce öğrenmek, ingilizce bilgisini geliştirmek isteyen tüm bireyler programımızdan yararlanabilmektedir. İngiliz Kültür Derneği Dil Okullarında gireceğiniz sözlü seviye tespit sınavından sonra, seviyenize uygun ve 12 kişilik olan gruplarımıza yerleştirilerek dil eğitiminize devam edebilirsiniz.

British Culture:

İngilizce Dil eğitiminde Avrupa Konseyi tarafından hazırlanmış, amacı dil eğitimini tüm ülkelerde standart hale getirmek olan AVRUPA DİL PASAPORTU’nu kullanmaktadır.

SEVİYE TANIMLARI:
  • A1 Kişinin İngilizce bilgisi çok azdır yada hiç bulunmamaktadır; gramer bilgisi çok sınırlıdır.
  • A2 Kişi, ilgileri ve günlük eylemleri konusunda konuşup, temel gramer yapılarını kullanabilmekte, basit iletileri, yönerge ve yönlendirmeleri anlayabilmektedir.
  • B1 Kişi temel durum ve olayları anlayabilmekte ancak sınırlı üretsel yada yaratıcı kapasiteye sahip olmaktadır.
  • B2 Kişi genel ifadelere, günlük durumlara vakıf ancak sınırlı bir ifade ve tarza sahiptir.Belirli konularda yazma ve okuma becerisi bulunmaktadır.
  • C1 Kişi birçok yapıyı,alan ve ifadeyi oldukça iyi tanımakta, yüksek seviyede bir gramer bilgisine sahip durumdadır.Belirli konularda yazma ve okuma becerisi bulunmaktadır.
  • C2 Kişi kelime ve yapı bilgisine hakim, iletişimsel beceriye sahiptir. Hemen hemen tüm yazılı metinleri anlayabilmekte ve az hata yaparak kendisini ifade edebilmektedir.
5 Günde İngilizce Avrupa Dil Portfolyosuna Göre Beceri Tablosunu görmek için tıklayınız